Připojení k internetu

Mimo nabídku služeb Hejzicom provozujeme bezdrátové Wi-Fi sítě, skrze které umožňujeme potenciálním zákazníkům se připojit k internetu v místech, kde je máme naše pokrytí.

Říčany internet

Projekt Říčany-internet.cz je největší bezdrátová Wi-Fi síť. Jedná se o pokrytí Říčan a širokého okolí bezdrátovým vysokorychlostním internetem. V této oblasti se mohou zájemci připojit k internetu vybrat si rychlostní tarif a využívat naplno internetové připojení. Více viz. www.ricany-internet.cz.

Kladno internet

Bezdrátový internet v Kladně je mladý projekt. Kladno-internet.cz je ale silný konkurent pro místní poskytovatele internetu jak v ceně, tak v kvalitě . V této oblasti se mohou zájemci připojit k internetu vybrat si rychlostní tarif a využívat naplno internetové připojení. Více viz. www.kladno-internet.cz.

Fast internet

Bezdrátová síť Fast-internet je nejstarší projekt. Jedná se o připojení k internetu skrze Wi-Fi v oblastech Prahy 3 a Prahy 6. Fast-internet.cz nabízí výhodnou alternativu připojení k internetu v Praze, vzhledem k členitosti Prahy ale nemůže poskytnout takové pokrytí. Více viz. www.fast-internet.cz.